Monika Sielicka Facylitator PSYCH-K®

W swojej pracy pomagam przekodować i  zintegrować wzmacniające, zorientowane na cele przekonania, które zaczną Cię wspierać w kreowaniu życia jakie pragniesz.

Metoda PSYCH-K®

Sama nazwa oznacza Psych – psychika/podświadomośc K – klucz – czyli klucz do naszego umysły/psychiki. 

Ojcem tej metody jest amerykanin, terapeuta rodzinny – Rob Williams. 

PSYCH-K® jest praktykowane od 34 lat z ogromnym sukcesem na całym świecie. Praktykowane jest w 19 językach przez ponad 100 000 facylitatorów. 

Metoda ta umożliwia naszemu organizmowi na zbalansowanie obydwu półkul mózgowych, tak aby powstał stan pełnej komunikacji mózgu, gdzięki któremu jesteśmy w stanie super learning.

Dzieci rodzą się w stanie zrównoważonych półkul dlatego tak szybko się uczą, chłoną wszystko (również te złe mechanizmy i programy) i to zostaje zapisane w umyśle podświadomym.

Z biegiem lat i doświadczeń nasze półkule przestają pracować w sposób zbalansowany, przez co tracimy dostęp do naszego pełnego potenscjału.

Dzięki procesom PSYCH-K® sprawdzamy, która półkula jesy dominująca, przywracamy im balans, aby następnie wdrożyć/zauploadować nowe wspierające wierzenie/twierdzenie.

PSYCH-K® jest również narzędziem do transformowania traum, fobii czy stresów. Nie znika pamięć o danym wydarzeniu ale jest to już jakby puste, wyblakłe wspomnienie bez emocji niepokoju czy lęku. 

Pewnie się zastanawiasz teraz czy Ty również i w jakich obszarach miałbyś/łabyś do przetransformowania jakieś przekonania czy wzorce.

 Jak masz to wiedzieć skoro to jest nieuświadomione? 

W tej kwestii używamy testu kinezjologicznego/mięśniowego, który pokazuje nam czy w ciele jest napięcie na dany temat czy też jesteś wolny od tego. Swoista komunikacja między umysłem podświadomym.

Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na pytania, które Cię nurtują, zajrzyj tutaj, gdzie odpowiadam na typowe pytania:

https://www.monikasielicka.pl/produkt/sesja-psych-k-90-minut/

Jeśli nadal coś Cię nurtuje umów się na bezpłatną konsultację, gdzie porozmawiamy o Twoich pytaniach:

https://www.monikasielicka.pl/rozmowa/

 

Jeśli sądzisz, że potrafisz to masz rację. Jeśli sądzisz, że nie potrafisz – również masz rację.“

-Henry Ford

Obszary zmiany w PSYCH-K®

PSYCH-K® jest to zestaw procesów, które bezpośrednio oddziałują na nas i na nasze życie. 

Mówi się, że jest to proces duchowy z korzyściami psychologicznymi. 

Finanse/Kariera

Odblokowanie swojego potencjału Odbudowę poczucia własnej wartości Odbudowę poczucia zasługiwania
Transformacja wzorców myślowych dotyczących pieniędzy oraz schematów dotyczących kariery

Traumy/Fobie

Zdjęcie ładunku emocjonalnego z traumatycznego wydarzenia bez konieczności rozkładania do na czynniki pierwsze.
Uregulowanie emocji w stosunku do fobii, lęków i stresu.

Relacje/Miłość

Głębsze zrozumienie siebie i odzyskanie balansu wewnętrznego.
Łatwiejszy sposób komunikacji z innymi.

Zdrowie

Odzyskanie lekkości i radości z życia.
Eskalowanie życiowej energii.
* PSYCH-K® nie diagnozuje i nie leczy chorób. Wyzrowienie może być efektem uboczny procesów PSYCH-K®

O mnie

0

Klientów

0

Lat doświadczenia

0

Certyfikaty

Witaj, jestemMonika Sielicka

Jestem facylitatorem PSYCH-K®, trenerem mentalnym oraz trenerem metody Colina Tippinga. Życie sprawiło, a raczej mechanizmy, którymi byłam kierowana sprawiły, że na drogę rozwoju osobistego weszłam 7 lat temu z konieczności  W toku pracy nad sobą odkryłam swoją pasję – czyli pomoc innym w postaci podnoszenia ich subiektywnej jakości życia. 

W mojej pracy bardzo ważny jest dla mnie również temat rodzicielstwa i dzieci. Im szczęśliwszy będzie rodzic, tym szczęśliwsze i radośniejsze będą nasze dzieci. 

Uwielbiam podróże, włoską kuchnię, kino, książki, rolki, narty oraz taniec.  W życiu kieruję się zasadą „nie oczekuj niczego, spodziewaj się wszystkiego”. 

Co Odkryłam?

Poznając wspaniałych mentorów, metody, trenerów czy specjalistów w sojej dziedzinie na co dzień pracowałam (sama ze sobą) z metodami takimi jak: EFT, radykalne wybaczanie, Ho oponopono, praca z wewnętrznym dzieckiem,  terapie kwantowe, ćwiczenia oddechowe, prawo załonienia.

Wszystkie te metody miały za zadanie doprowadzić mnie do miejsca gdzie znajdę metodę, która skradnie moje serce w całości i która stanie się moją pasją. 

Psych – K bo o tej metodzie mowa była mi znana już od kilku lat, ale jeszcze wtedy była dla mnie niedostępna. Wszak jak mówi przysłowie „gdy uczeń jest gotowy pojawia się mistrz/metoda”. 
 
Metoda ta z laserową precyzją przepisuje programy w podświadomości, które sa odpowiedzialne za jakość naszego życia, zdrowie, finanse, poczucie zasługiwania czy relacje. 

Poczucie własnej wartości

Jestem wystarczający taki jaki jestem
Jestem dobry
Akceptuję siebie
Ufam sobie i swoim decyzjom

Zdrowie

Mam zdrowe i witalne ciało
Moje ciało regeneruje się bardzo szybko
Kocham i akceptuję moje ciało
Bycie szczupłą jest dla mnie bezpieczne i proste.

Miłość

Dawanie miłości innym jest łatwe
Otrzymywanie miłości od innych jest łatwe
Z łatwością buduje piękne i trwałe relacje
Z naturalnością stawiam granice w związku

Finanse

Pieniądze są dobre
Pracuję z lekkością i otrzymuję sowite wynagrodzenie.
Zasługuję na to, aby mieć tyle pieniędzy ile potrzebuję
Znam swoją wartość

Obejrzyj filmy o metodzie PSYCH-K®

Zapoznaj się z metodą

Co Mówią Klienci

Przeczytaj o świadectwach mojej pracy

Serdecznie polecam Panią Monikę . Od dawna miałam przekonania które trzymały mnie w miejscu i nie pozwalały na śmiałe decyzje. Chciałam od życia więcej ale ciągle nie dostawałam tyle ile bym chciała. Sesja PSYCH-K® z Panią Moniką pozwoliła mi pozbyć się blokad. Po niej zaczęła dziać się magia. Zwolniłam swojego szefa i zaczęłam śmiało realizować swoje marzenia. Przeprogramowałam coś co mnie blokowało na pozytywne przekonania które teraz są dla mnie turbo dopalaczem. Dziękuję z całego serca. Te cudowne techniki to istna magia.

  Iwona G.

  Przedsiębiorca

  Monika w raz z metodą PSYCH-K® pojawiła się nagle, w trudnym momencie mojego życia. Byłam zraniona przez bliską mi osobę, czułam się zagubiona i bezradna. Zwątpiłam w siebie. Dzięki Monice zrozumiałam, że ludzie, którzy pojawiają się w naszym życiu oraz to w jaki sposób nas traktują, nie jest przypadkiem tylko darem. Oni pokazują nam prawdę o nas samych, której samodzielnie nie potrafimy dostrzec. Takim darem była też dla mnie praca z Moniką, która przyniosła poczucie wewnętrznej ulgi. Już sama postawa Moniki (jej otwartość, profesjonalne zaangażowanie, spokój, bardzo kojący głos, niemalże anielskie zrozumienie ludzkich bolączek i szczera chęć pomocy) jest potwierdzeniem wiarygodności stosowanej przez nią metody. Dzięki pracy z Moniką wybaczyłam zarówno sobie jak i innym osobom wiele przykrych rzeczy, bo Monika uświadomiła mi dlaczego w ogóle mogły mnie spotkać. Dzięki niej wiem, że wszystko jest procesem i pojawia się w odpowiednim momencie mojego życia. Mam w sobie więcej wewnętrznego spokoju, ufności i zrozumienia dla samej siebie. Polecam Monikę z głębi uspokojonego serca.

   Ewa C.

   Public service

   Po sesji PSYCH-K® z Moniką zaczełam dostrzegac, że coraz częściej pomyślałam lub zrobiłam coś inaczej niż zwykle, zmieniając tym samym wieloletni schemat działania.

    Małgorzata S.

    Nauczycielka

    Serdecznie polecam sesje z Panią Monika każdej osobie, która pragnie zmienić coś w swoim zyciu. Dzięki niesamowitej uważnosci oraz profesjonalnemu podejściu Pani Monika zbudowała we mnie pełne poczucie bezpieczeństwa, które zaowocowało tym, że w trakcie sesji mogłam wejść głębiej w swoje emocje i przeżycia, aby dokonać w swoim zyciu prawdziwej zmiany. Dziękuję

     Joanna W.

     Przedsiębiorca

     Polecam sesje z Monika - Monika patrzy szerzej, widzi więcej. A przy tym bije od Niej ogromny spokój miłość i zrozumienia dla drugiego człowieka. Podczas sesji czułam się prowadzona delikatnie za rękę. A co najważniejsze.. nie wiem jak to się dzieje ale po każdej sesji działy się prywatne CUDA, prawie natychmiastowo. Ja kiedyś też nie dowierzałam, a dziś po trzech sesjach i trzech miesiącach jestem inną lepszą osobą a moje życie się zmieniło o 180 stopni.

      Anna M

      Fotograf

      Moje życie, naprawdę było jednym słowem Życie ofiary w bôlu, złości i zatraceniu samej siebie .Przypadkiem ,lecz nie ma przypadkòw przeczytałam o Pani Monice i odrazu coś w moim sercu powiedziało musisz napisać musisz coś zrobić. Pamiętam gdy wreszcie doszło do naszego spotkania Pani Monika za każdym razem uwalniała we mnie to co było do uwolnienia , te nasze spotkania były dla mnie czymś bardzo wyjątkowym ponieważ lawinowo otwierały moje nieświadome przekonania był płacz ,ciarki po ciele .. Umiała znaleźć we mnie to wszytko co było bardzo głęboko schowane i dlatego też po każdym naszym spotkaniu, czułam że wreszcie wszystko powoli ma sens w moim życiu . Dziękuję Pani Moniko za wszytko, ma Pani w sobie ten dar odkrywania w nas tego czego my nie dostrzegamy a co nas blokuje do pełni życia...

       Agnieszka L

       Przedsiębiorca

       Polecam Monikę Sielicką. Jej kojący głos, empatyczne podejście i profesjonalne prowadzenie procesu pomogą Ci zrozumieć przeszłość, uwolnić się od traum i zupełnie inaczej spojrzeć na problemy i wyzwania, jednym słowem przejdziesz TRANSFORMACJĘ. Dzięki temu staniesz się świadomą i pewną siebie, kreatorką swojego nowego życia."

        Krystyna S.

        Terapeuta SI

        Monika i to co robi jest niesamowite. Już sam jej głos kiedy mówi działa jak łagodzący okład dla duszy. To dzięki niej stanąłem mocno na nogi, przestałem w końcu być ofiarą, którą byłem niestety przez prawie całe życie. Monika jest bardzo cierpliwa i uważna. Słucha i dokładnie analizuje a potem dzieję się już magia. Dzięki niej raz na zawsze pożegnałem swoje wszystkie złe rzeczy z przeszłości i pozamykałem sprawy które mnie ciągnęły tylko w dół. Teraz moje życie wygląda już zupełnie inaczej w końcu po latach mogę żyć spokojnie, tak jak chcę, rozwijać się i być sobą. Dzięki Monice w końcu widzę jak dobrze być sobą i robić wszystko w zgodzie ze sobą. Monika jest po prostu niesamowita a to co robi jest nie do przecenienia.

         Artur B.

         Przedsiębiorca

         Serdecznie polecam Panią Monikę . Od dawna miałam przekonania które trzymały mnie w miejscu i nie pozwalały na śmiałe decyzje. Chciałam od życia więcej ale ciągle nie dostawałam tyle ile bym chciała. Sesja z Panią Moniką pozwoliła mi pozbyć się blokad. Po niej zaczęła dziać się magia. Zwolniłam swojego szefa i zaczęłam śmiało realizować swoje marzenia. Przeprogramowałam coś co mnie blokowało na pozytywne przekonania które teraz są dla mnie turbo dopalaczem. Dziękuję z całego serca. Te cudowne techniki to istna magia.

          Iwona G.

          Odblokuj swojemarzenia

          W tym miejscu chciałabym Cie zaprosić na 20 minutową rozmowę, która ma na celu ustalenie priorytetów, którymi chciałabyś/chciałbyś zająć się na sesji, posłucham z czym się aktualnie mierzysz i odpowiem na ewentualne pytania.  Przejdź do linku pod przyciskiem.

          Połączmy się 

          Nawigacja po stronie

          Developed by IQ Group 

          Copyright © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.