O mnie

0

Klientów

0

Lat doświadczenia

0

Certyfikaty

Witaj, jestemMonika Sielicka

Jestem facylitatorem PSYCH-K®, trenerem mentalnym oraz trenerem metody Colina Tippinga. Życie sprawiło, a raczej mechanizmy, którymi byłam kierowana sprawiły, że na drogę rozwoju osobistego weszłam 7 lat temu z konieczności  W toku pracy nad sobą odkryłam swoją pasję – czyli pomoc innym w postaci podnoszenia ich subiektywnej jakości życia. 

W mojej pracy bardzo ważny jest dla mnie również temat rodzicielstwa i dzieci. Im szczęśliwszy będzie rodzic, tym szczęśliwsze i radośniejsze będą nasze dzieci. 

Uwielbiam podróże, włoską kuchnię, kino, książki, rolki, narty oraz taniec.  W życiu kieruję się zasadą „nie oczekuj niczego, spodziewaj się wszystkiego”. 

Co Odkryłam?

Poznając wspaniałych mentorów, metody, trenerów czy specjalistów w sojej dziedzinie na co dzień pracowałam (sama ze sobą) z metodami takimi jak: EFT, radykalne wybaczanie, Ho oponopono, praca z wewnętrznym dzieckiem,  terapie kwantowe, ćwiczenia oddechowe, prawo załonienia.

Wszystkie te metody miały za zadanie doprowadzić mnie do miejsca gdzie znajdę metodę, która skradnie moje serce w całości i która stanie się moją pasją. 

Psych – K bo o tej metodzie mowa była mi znana już od kilku lat, ale jeszcze wtedy była dla mnie niedostępna. Wszak jak mówi przysłowie „gdy uczeń jest gotowy pojawia się mistrz/metoda”. 
 
Metoda ta z laserową precyzją przepisuje programy w podświadomości, które sa odpowiedzialne za jakość naszego życia, zdrowie, finanse, poczucie zasługiwania czy relacje. 

Poczucie własnej wartości

Jestem wystarczający taki jaki jestem
Jestem dobry
Akceptuję siebie
Ufam sobie i swoim decyzjom

Zdrowie

Mam zdrowe i witalne ciało
Moje ciało regeneruje się bardzo szybko
Kocham i akceptuję moje ciało
Bycie szczupłą jest dla mnie bezpieczne i proste.

Miłość

Dawanie miłości innym jest łatwe
Otrzymywanie miłości od innych jest łatwe
Z łatwością buduje piękne i trwałe relacje
Z naturalnością stawiam granice w związku

Finanse

Pieniądze są dobre
Pracuję z lekkością i otrzymuję sowite wynagrodzenie.
Zasługuję na to, aby mieć tyle pieniędzy ile potrzebuję
Znam swoją wartość

Co Mówią Klienci

Przeczytaj o świadectwach mojej pracy

Monika w raz z metodą PSYCH-K® pojawiła się nagle, w trudnym momencie mojego życia. Byłam zraniona przez bliską mi osobę, czułam się zagubiona i bezradna. Zwątpiłam w siebie. Dzięki Monice zrozumiałam, że ludzie, którzy pojawiają się w naszym życiu oraz to w jaki sposób nas traktują, nie jest przypadkiem tylko darem. Oni pokazują nam prawdę o nas samych, której samodzielnie nie potrafimy dostrzec. Takim darem była też dla mnie praca z Moniką, która przyniosła poczucie wewnętrznej ulgi. Już sama postawa Moniki (jej otwartość, profesjonalne zaangażowanie, spokój, bardzo kojący głos, niemalże anielskie zrozumienie ludzkich bolączek i szczera chęć pomocy) jest potwierdzeniem wiarygodności stosowanej przez nią metody. Dzięki pracy z Moniką wybaczyłam zarówno sobie jak i innym osobom wiele przykrych rzeczy, bo Monika uświadomiła mi dlaczego w ogóle mogły mnie spotkać. Dzięki niej wiem, że wszystko jest procesem i pojawia się w odpowiednim momencie mojego życia. Mam w sobie więcej wewnętrznego spokoju, ufności i zrozumienia dla samej siebie. Polecam Monikę z głębi uspokojonego serca.

  Ewa C.

  Public service

  Po sesji PSYCH-K® z Moniką zaczełam dostrzegac, że coraz częściej pomyślałam lub zrobiłam coś inaczej niż zwykle, zmieniając tym samym wieloletni schemat działania.

   Małgorzata S.

   Nauczycielka

   Serdecznie polecam sesje z Panią Monika każdej osobie, która pragnie zmienić coś w swoim zyciu. Dzięki niesamowitej uważnosci oraz profesjonalnemu podejściu Pani Monika zbudowała we mnie pełne poczucie bezpieczeństwa, które zaowocowało tym, że w trakcie sesji mogłam wejść głębiej w swoje emocje i przeżycia, aby dokonać w swoim zyciu prawdziwej zmiany. Dziękuję

    Joanna W.

    Przedsiębiorca

    Polecam sesje z Monika - Monika patrzy szerzej, widzi więcej. A przy tym bije od Niej ogromny spokój miłość i zrozumienia dla drugiego człowieka. Podczas sesji czułam się prowadzona delikatnie za rękę. A co najważniejsze.. nie wiem jak to się dzieje ale po każdej sesji działy się prywatne CUDA, prawie natychmiastowo. Ja kiedyś też nie dowierzałam, a dziś po trzech sesjach i trzech miesiącach jestem inną lepszą osobą a moje życie się zmieniło o 180 stopni.

     Anna M

     Fotograf

     Moje życie, naprawdę było jednym słowem Życie ofiary w bôlu, złości i zatraceniu samej siebie .Przypadkiem ,lecz nie ma przypadkòw przeczytałam o Pani Monice i odrazu coś w moim sercu powiedziało musisz napisać musisz coś zrobić. Pamiętam gdy wreszcie doszło do naszego spotkania Pani Monika za każdym razem uwalniała we mnie to co było do uwolnienia , te nasze spotkania były dla mnie czymś bardzo wyjątkowym ponieważ lawinowo otwierały moje nieświadome przekonania był płacz ,ciarki po ciele .. Umiała znaleźć we mnie to wszytko co było bardzo głęboko schowane i dlatego też po każdym naszym spotkaniu, czułam że wreszcie wszystko powoli ma sens w moim życiu . Dziękuję Pani Moniko za wszytko, ma Pani w sobie ten dar odkrywania w nas tego czego my nie dostrzegamy a co nas blokuje do pełni życia...

      Agnieszka L

      Przedsiębiorca

      Polecam Monikę Sielicką. Jej kojący głos, empatyczne podejście i profesjonalne prowadzenie procesu pomogą Ci zrozumieć przeszłość, uwolnić się od traum i zupełnie inaczej spojrzeć na problemy i wyzwania, jednym słowem przejdziesz TRANSFORMACJĘ. Dzięki temu staniesz się świadomą i pewną siebie, kreatorką swojego nowego życia."

       Krystyna S.

       Terapeuta SI

       Monika i to co robi jest niesamowite. Już sam jej głos kiedy mówi działa jak łagodzący okład dla duszy. To dzięki niej stanąłem mocno na nogi, przestałem w końcu być ofiarą, którą byłem niestety przez prawie całe życie. Monika jest bardzo cierpliwa i uważna. Słucha i dokładnie analizuje a potem dzieję się już magia. Dzięki niej raz na zawsze pożegnałem swoje wszystkie złe rzeczy z przeszłości i pozamykałem sprawy które mnie ciągnęły tylko w dół. Teraz moje życie wygląda już zupełnie inaczej w końcu po latach mogę żyć spokojnie, tak jak chcę, rozwijać się i być sobą. Dzięki Monice w końcu widzę jak dobrze być sobą i robić wszystko w zgodzie ze sobą. Monika jest po prostu niesamowita a to co robi jest nie do przecenienia.

        Artur B.

        Przedsiębiorca

        Serdecznie polecam Panią Monikę . Od dawna miałam przekonania które trzymały mnie w miejscu i nie pozwalały na śmiałe decyzje. Chciałam od życia więcej ale ciągle nie dostawałam tyle ile bym chciała. Sesja z Panią Moniką pozwoliła mi pozbyć się blokad. Po niej zaczęła dziać się magia. Zwolniłam swojego szefa i zaczęłam śmiało realizować swoje marzenia. Przeprogramowałam coś co mnie blokowało na pozytywne przekonania które teraz są dla mnie turbo dopalaczem. Dziękuję z całego serca. Te cudowne techniki to istna magia.

         Iwona G.

         Pracowałam z panią Moniką na sesji PSYCH-K® nad lękiem związanym z klaustrofobią. 𝐀𝐭𝐚𝐤𝐢 𝐩𝐚𝐧𝐢𝐤𝐢 𝐧𝐚𝐣𝐜𝐳ęś𝐜𝐢𝐞𝐣 𝐰𝐲𝐬𝐭ę𝐩𝐨𝐰𝐚ł𝐲 𝐰 ś𝐫𝐨𝐝𝐤𝐚𝐜𝐡 𝐤𝐨𝐦𝐮𝐧𝐢𝐤𝐚𝐜𝐣𝐢. Podróżowanie niemal zawsze było obarczone 𝐝𝐮ż𝐲𝐦 𝐬𝐭𝐫𝐞𝐬𝐞𝐦. Samolot, wąskie korytarze w pociągu, ciasne przedziały, autobusy pełne ludzi, tunele, garaże podziemne, a nawet kolejki do kasy wzbudzały we mnie 𝐧𝐢𝐞𝐩𝐨𝐤ó𝐣 𝐢 𝐚𝐭𝐚𝐤𝐢 𝐩𝐚𝐧𝐢𝐤𝐢. Unikamłam miejsc i sytuacji które mogłyby dać te nieprzyjemne emocje. Chodziłam schodami, 𝐧𝐢𝐞 𝐳𝐚𝐦𝐲𝐤𝐚ł𝐚𝐦𝐬𝐢ę 𝐰 𝐭𝐨𝐚𝐥𝐞𝐭𝐚𝐜𝐡 𝐩𝐮𝐛𝐥𝐢𝐜𝐳𝐧𝐲𝐜𝐡, przed wejściem do autobusu zdejmowałem szalik i wszystko co mogłoby dodatkowo podnieść temperaturę ciała, stawałam zawsze przy oknie (sprawdzając wcześniej czy sie otwiera) , czekałam na następny luźniejszy autobus… Po sesji miałam okazję jechać sama pociągiem ( to był zawsze dodatkowy stres, ze jadę bez kogoś kto w razie „W” mógłby mi pomóc). Zastaje standardową sytuację- wąski korytarz, dużo ludzie na nim, duszno, pogaszone światła. Moja głowa rejestruje te wszystkie wyzwalacze.Ciało i emocje pozostają w spokoju. Podróżuje bez stresu i lęku.Jest normalnie. Tak jak powinno być.Dziękuję. Jak dobrze czuć spokój Agnieszka

          Agnieszka Ł.

          Fotograf

          Z całego serca polecam Monikę. Szukałam rozwiązania jak mogę zmienić przekonania i blokady. Wtedy trafiłam na Monikę i sesję PSYCH-K®. To sie działo na sesji było dla mnie wielkim przeżyciem, ale od razu poczułam, że blokady puściły i na dzień dzisiejszy czuje się spokojna, szczęśliwa i spełniam marzenia. Wizyta przebiegała we wspaniałej atmosferze, a Monika jest ciepłą i wspaniałą osobą. Polecam jeszcze raz bo to co dzieje się po sesji jest niesamowite.

           Joanna R.

           Nauczycielka

           Połączmy się 

           Nawigacja po stronie

           Developed by IQ Group 

           Copyright © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.