Dla Osób Gotowych Na Zmianę Przekonań

Daj mi 20 minut, a powiem Ci co musisz zrobić, aby pozbyć się niesprzyjających przekonań i zacząć żyć pełnią potencjału

Monika Sielicka pomaga w procesie transformacji, osobom, które są świadome tego, że zmiany należy zacząć na poziomie umysłu podświadomego, który zarządza 95% decyzji w naszym życiu.

Utrzymuj pozytywne przekonania, ponieważ 

Twoje przekonania stają się Twoimi myślami

Twoje myśli stają się Twoimi słowami

Twoje słowa stają się Twoimi czynami

Twoje czyny stają się Twoimi nawykami

Twoje nawyki stają się Twoimi wartościami

a Twoje wartości stają się Twoim PRZEZNACZENIEM

                                          – Mahatma Gandhi

Dlaczego Rozmowa?

W tym miejscu chciałabym Cie zaprosić na 20 minutową rozmowę, która ma na celu ustalenie priorytetów, którymi chciałabyś/chciałbyś zająć się na sesji, posłucham z czym się aktualnie mierzysz i odpowiem na ewentualne pytania.  

Sama sesja będzie trwała 90 minut z czego tylko 15/20 minut będzie wywiadem, natomiast resztę czasu przeznaczamy na transformowanie Twoich negatywnych przekonań, traumatycznych wspomnień czy fobii. 

W metodzie PSYCH-K® cudowne jest to, że jeśli pracujemy z traumą – nie musisz mi mówić co chcesz „przepracować” – zostawiasz to dla siebie,- ja tylko asystuje = facylituje przy Tobie, aby przeprowadzić proces z jak największą korzyścią dla Ciebie, 

Z mojego doświadczenia wiem, że jeśli jesteś gotowa/gotowy na zmiany w swoim życiu, nie godzisz się na bylejakość i masz dość obecnej sytuacji; to taka rozmowa jest tylko kropką nad i w podjęciu decyzji zmieniającej twoją rzeczywistość. A jak wiemy nasza subiektywna jakość życia jest najważniejsza. 

Skoro jeszcze to czytasz to chyba jesteś taką osobą 🙂 

Będzie mi bardzo miło towarzyszyć Ci w tej nowej drodze. Pamiętaj zmiana zadziewa się w Tobie i dzięki Tobie – ja będę tylko facylitować i prowadzić Cię za rękę w procesie transformacji. 

Skorzystaj z kalendarza poniżej i umów się na wstępną rozmowę – to będzie pierwszy krok do Twojego nowego jutra, 

Do usłyszenia.

Pierwsza rozmowa odbywa się telefonicznie.

Ewentualne, późniejsze sesje organizowane są tylko stacjonarnie w Warszawie, na Starej Ochocie.

Obszary, którymi zajmuje się  PSYCH-K®:
 
– zdrowie, ciało, co ciało chce powiedzieć przez chorobę
– dobrobyt, kariera, poczucie zasługiwania
– relacje, związki, dawanie i otrzymywanie miłości
– żałoba, strata, 
– pewność siebie, self concept
– lęk, wstyd, uraza, trema i inne emocje, które uniemożliwiają Ci żyć w pełni
– fobie
– traumy (w przypadku traum, nie będziesz musiał/a informować mnie o zaistniałej traumatycznej sytuacji, nie musisz jej nawet dokładnie pamiętać – transformacji dokonasz w swoim wnętrzu)

Kim Jest Monika Sielicka?

Jestem facilitatorem PSYCH-K®, trenerem mentalnym oraz trenerem metody Colinna Typpinga. Życie sprawiło, a raczej mechanizmy, którymi byłam kierowana sprawiły, że na drogę rozwoju osobistego weszłam 7 lat temu z konieczności 🙂 

Uwielbiam podróże, włoską kuchnię, kino, książki, rolki, narty i taniec.  W życiu kieruję się zasadą „nie oczekuj niczego spodziewaj się wszystkiego”. Poprawa subiektywnej jakości życia moich Klientów stała się  moją pasją. 

Co Mówią Klienci

Przeczytaj o świadectwach mojej pracy

Monika w raz z metodą PSYCH-K® pojawiła się nagle, w trudnym momencie mojego życia. Byłam zraniona przez bliską mi osobę, czułam się zagubiona i bezradna. Zwątpiłam w siebie. Dzięki Monice zrozumiałam, że ludzie, którzy pojawiają się w naszym życiu oraz to w jaki sposób nas traktują, nie jest przypadkiem tylko darem. Oni pokazują nam prawdę o nas samych, której samodzielnie nie potrafimy dostrzec. Takim darem była też dla mnie praca z Moniką, która przyniosła poczucie wewnętrznej ulgi. Już sama postawa Moniki (jej otwartość, profesjonalne zaangażowanie, spokój, bardzo kojący głos, niemalże anielskie zrozumienie ludzkich bolączek i szczera chęć pomocy) jest potwierdzeniem wiarygodności stosowanej przez nią metody. Dzięki pracy z Moniką wybaczyłam zarówno sobie jak i innym osobom wiele przykrych rzeczy, bo Monika uświadomiła mi dlaczego w ogóle mogły mnie spotkać. Dzięki niej wiem, że wszystko jest procesem i pojawia się w odpowiednim momencie mojego życia. Mam w sobie więcej wewnętrznego spokoju, ufności i zrozumienia dla samej siebie. Polecam Monikę z głębi uspokojonego serca.

  Ewa C.

  Public service

  Po sesji PSYCH-K® z Moniką zaczełam dostrzegac, że coraz częściej pomyślałam lub zrobiłam coś inaczej niż zwykle, zmieniając tym samym wieloletni schemat działania.

   Małgorzata S.

   Nauczycielka

   Serdecznie polecam sesje z Panią Monika każdej osobie, która pragnie zmienić coś w swoim zyciu. Dzięki niesamowitej uważnosci oraz profesjonalnemu podejściu Pani Monika zbudowała we mnie pełne poczucie bezpieczeństwa, które zaowocowało tym, że w trakcie sesji mogłam wejść głębiej w swoje emocje i przeżycia, aby dokonać w swoim zyciu prawdziwej zmiany. Dziękuję

    Joanna W.

    Przedsiębiorca

    Polecam sesje z Monika - Monika patrzy szerzej, widzi więcej. A przy tym bije od Niej ogromny spokój miłość i zrozumienia dla drugiego człowieka. Podczas sesji czułam się prowadzona delikatnie za rękę. A co najważniejsze.. nie wiem jak to się dzieje ale po każdej sesji działy się prywatne CUDA, prawie natychmiastowo. Ja kiedyś też nie dowierzałam, a dziś po trzech sesjach i trzech miesiącach jestem inną lepszą osobą a moje życie się zmieniło o 180 stopni.

     Anna M

     Fotograf

     Moje życie, naprawdę było jednym słowem Życie ofiary w bôlu, złości i zatraceniu samej siebie .Przypadkiem ,lecz nie ma przypadkòw przeczytałam o Pani Monice i odrazu coś w moim sercu powiedziało musisz napisać musisz coś zrobić. Pamiętam gdy wreszcie doszło do naszego spotkania Pani Monika za każdym razem uwalniała we mnie to co było do uwolnienia , te nasze spotkania były dla mnie czymś bardzo wyjątkowym ponieważ lawinowo otwierały moje nieświadome przekonania był płacz ,ciarki po ciele .. Umiała znaleźć we mnie to wszytko co było bardzo głęboko schowane i dlatego też po każdym naszym spotkaniu, czułam że wreszcie wszystko powoli ma sens w moim życiu . Dziękuję Pani Moniko za wszytko, ma Pani w sobie ten dar odkrywania w nas tego czego my nie dostrzegamy a co nas blokuje do pełni życia...

      Agnieszka L

      Przedsiębiorca

      Polecam Monikę Sielicką. Jej kojący głos, empatyczne podejście i profesjonalne prowadzenie procesu pomogą Ci zrozumieć przeszłość, uwolnić się od traum i zupełnie inaczej spojrzeć na problemy i wyzwania, jednym słowem przejdziesz TRANSFORMACJĘ. Dzięki temu staniesz się świadomą i pewną siebie, kreatorką swojego nowego życia."

       Krystyna S.

       Terapeuta SI

       Monika i to co robi jest niesamowite. Już sam jej głos kiedy mówi działa jak łagodzący okład dla duszy. To dzięki niej stanąłem mocno na nogi, przestałem w końcu być ofiarą, którą byłem niestety przez prawie całe życie. Monika jest bardzo cierpliwa i uważna. Słucha i dokładnie analizuje a potem dzieję się już magia. Dzięki niej raz na zawsze pożegnałem swoje wszystkie złe rzeczy z przeszłości i pozamykałem sprawy które mnie ciągnęły tylko w dół. Teraz moje życie wygląda już zupełnie inaczej w końcu po latach mogę żyć spokojnie, tak jak chcę, rozwijać się i być sobą. Dzięki Monice w końcu widzę jak dobrze być sobą i robić wszystko w zgodzie ze sobą. Monika jest po prostu niesamowita a to co robi jest nie do przecenienia.

        Artur B.

        Przedsiębiorca

        Serdecznie polecam Panią Monikę . Od dawna miałam przekonania które trzymały mnie w miejscu i nie pozwalały na śmiałe decyzje. Chciałam od życia więcej ale ciągle nie dostawałam tyle ile bym chciała. Sesja z Panią Moniką pozwoliła mi pozbyć się blokad. Po niej zaczęła dziać się magia. Zwolniłam swojego szefa i zaczęłam śmiało realizować swoje marzenia. Przeprogramowałam coś co mnie blokowało na pozytywne przekonania które teraz są dla mnie turbo dopalaczem. Dziękuję z całego serca. Te cudowne techniki to istna magia.

         Iwona G.

         Połączmy się 

         Nawigacja po stronie

         Developed by IQ Group 

         Copyright © 2022. Wszelkie prawa zastrzeżone.